Укр
Рус

Модель M661-TZ є вдосконаленою версією ножа P661-B — одного з найпопулярніших інструментів в асортименті бренду Ruike. Ніж зберіг початковий дизайн, але зміни торкнулися матеріалів — оновлена модель стала ще міцнішою і при цьому відчутно легшою.
У клинку застосовується преміальна сталь 154СМ американського виробництва. Марка вважається однією з найкращих у своїй ціновій категорії, оскільки має збалансований склад. У ній міститься вуглець 1.1% і хром близько 14%, що робить метал особливо міцним та нержавіючим. Сталь піддається кріогенній обробці, тому її твердість досягає високої планки близько 58-60 HRC. Форма клинка — normal blade з довгою різальною крайкою, пряме заточування якої дозволяє акуратно різати матеріали незалежно від їхньої щільності. Довжина клинка — 74 мм. Лезо відрізняється товщиною 3.5 мм, що дозволяє йому ефективніше впоратися з підвищеними навантаженнями без появи сколів.
За плавне розкриття конструкції відповідає кульковальниця, а за утримання леза у відкритому вигляді — замок Frame Lock. Модель можна привести в бойову готовність одним помахом руки за допомогою шпенька і так само закрити її, що дозволяє відчутно підвищити комфорт експлуатації. В основі клинка, в області обуха можна знайти множинні насічки. Вони виконують функцію упору під палець, якщо потрібно проколоти твердий предмет або виконати інструментом особливо важку роботу.
Модель M661-TZ зберегла впізнаваний дизайн базового ножа. Одна сторона руків’я виготовлена зі сплаву титану ТС4, інша сторона має доповнення у вигляді жароміцної накладки зі склотекстоліту G10. Застосування титану не тільки підвищує стабільність конструкції, але й знижує її вагу до 60 грамів з урахуванням односторонньої кліпси для прихованого носіння.
Особливості:
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | normal blade |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 154CM |
| Загальна довжина | 169 мм |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 г |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | G10, титан |
| Особливості | кліпса |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 58-60 HRC |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 760 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00