Укр
Рус

Легкий, стильний та неймовірно гострий — все це про ніж Ruike P188-B. Він створений для використання в цілях EDC, але також підійде як допоміжний інструмент у польових умовах, якщо для вирішення певних завдань потрібне тонке лезо.
Модель має складану конструкцію з клинком з інструментальної сталі D2 твердістю 59-61 HRC. Це не зовсім звична марка для інструментів бренду Ruike, що дозволяє балансувати між якістю конструкції та її вартістю.
Сталь швидко заточується, ефективно протистоїть появі сколів і деформацій під час високих навантажень та має непогану корозійну стійкість за умови дотримання простого правила догляду за клинком: витирати його насухо після кожного використання. Галтування (black stonewash) клинка, виконане на фінальному етапі виробництва, дозволяє досягти ідеально матової поверхні сталі, матувати відбитки пальців і дрібні подряпини.
Клинок ножа Ruike P188-B має незвичайний профіль sword tip з тонким фальшлезом по всій довжині обуха, що робить інструмент схожим на мініатюрний меч. При заточуванні клинка такого типу основний упор робиться саме на кінчик для збереження проникних здібностей, які є основною перевагою форми. Клинок зі звуженим вістрям демонструє рівне різання та відмінно показує себе в роботі на укол, тому подібні клинки часто застосовуються не лише в EDC завданнях, а й в тактичних операціях.
Конструкція миттєво відкривається завдяки кульковим підшипникам в осьовому вузлі — для цього потрібно натиснути на плавець фліпера. Фіксація ножа здійснюється подвійним замком: Liner lock + блокатор Thumb Up.
Руківʼя має плавні вигини, що покращує хват і перешкоджає появі почуття втоми в зап'ясті при тривалому утриманні ножа. Плашки на руківʼї виконані з шорсткого склопластику G10. Матеріал не боїться різких перепадів температури, прямого механічного впливу та контакту як з водою, так і з агресивними сполуками.
Можливість ножа складатися до 123 мм у довжину та його вага, що дорівнює 106 г, позитивно відбиваються на зручності носіння. Цьому також сприяє кліпса глибокої посадки, що дозволяє повністю сховати інструмент у кишені.
Характеристики:| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | sword tip |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Загальна довжина | 214 мм |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 106 г |
| Довжина рукояті | 123 мм |
| Колір | синій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Особливості | блокатор Thumb Up |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 59-61 HRC |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 108 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00