Укр
Рус

Код товару: AR_3024221
Швейцарський ніж Victorinox Wenger Red (0.6423.91) – це непроста модель, яка, напевно, зацікавить колекціонерів. У чому її незвичайність?
Як вже відомо, компанія Victorinox припинила виробництво швейцарських ножів Wenger у 2014 році, проте було ухвалено рішення продовжити виробництво деяких з колишніх ножів Венгера під брендом Victorinox «Delemont». Це якраз одна з них. Зміни торкнулися зовнішнього вигляду - було змінено накладки для 65-міліметрового Delemont і, відповідно, зубочистка та пінцети були перетворені з версій Венгера на Вікторінокс.
Армійський швейцарський ніж Вікторінокс Wenger Red 0.6423.91 спочатку був доступний як Victorinox Delemont Executive 81, але в 2017 році був перейменований на Wenger, логотип Victorinox знову замінив логотип WENger і з'явився напис на білому кольорі - Wenger, з'явився напис у білому кольорі - Wenger.
Інструменти
| Вид ножа | швейцарський, багатофункціональний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | нержавіюча |
| Загальна довжина | 65 мм |
| Країна виробник | Іспанія, Швейцарія |
| Вага | 21 г |
| Довжина рукояті | 91 мм |
| Колір | червоний |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | ABS пластик, целлідор |
| Особливості | набір функцій - 7 |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Тип сталі | нержавіюча сталь |
| Ширина клинка | 12 мм |
| Гарантія | 10 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 687 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00