Укр
Рус

Код товару: AR_3024243
Складаний ніж YATO YT-76052 з чорним клинком "drop point", довжина 95 мм, лезо двосекційне, зовні пряме, зсередини зубчасте, збільшення дальності використання ножа, можливість відкриття однією рукою, випадкове закриття блокада, міцний сталевий корпус з ергономічною анодованою задній частині рукоятки вбудований ніж для ременів безпеки та віконний молоток, сталевий затискач для ременя. Багатофункціональний для автомобіля.
Параметри:
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | напівсерейтор |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | нержавіюча |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 183 г |
| Довжина рукояті | 120 мм |
| Колір | помаранчевий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | нержавіюча сталь |
| Особливості | стропоріз, склобій |
| Поверхня клинка | Black |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 58 HRC |
| Тип сталі | нержавіюча сталь |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
648 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00