Укр
Рус

Код товару: AR_3024241
Легкий складаний ніж YATO YT-76050 з лезом «боуї» з нержавіючої сталі, довжиною 75 мм, корпусом з анодованого металу з великим карабіном. Універсальний для повсякденного аматорського використання.
Параметри:
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 420 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Колір | червоний |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | алюміній, ABS пластик |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 45-50 HRС |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
305 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00