Укр
Рус




Код товару: AR_3000644
14.2", 3024x1964 (Liquid Retina XDR), Liquid Retina XDR, 1000nits, Apple M5 (4.61 ГГц), 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Apple M5 Graphics (10 ядер), macOS Tahoe, 72.4 Втг, підсвічування клавіатури, українська клавіатура, підтримує під'єднання 2 моніторів, 1.55 кг, сріблястий
| Серія (модельний ряд) | Apple MacBook Pro |
| Тип ноутбуку | для навчання, для роботи та навчання, бізнес |
| Діагональ дисплея | 14.2" |
| Роздільна здатність | 3024x1964 (Liquid Retina XDR) |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Тип матриці | IPS, Liquid Retina XDR |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M5 (4.61 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 3 x Thunderbolt 4 |
| Операційна система | macOS Tahoe |
| Ємність аккумулятору | 72.4 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури, підтримує під'єднання 2 моніторів |
| Вага | 1.55 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Відеокарта | Apple M5 Graphics (10 ядер) |
| Веб-камера | 12-мегапіксельна центральна камера з підтримкою режиму Desk ViewЗапис HD-відео 1080pУдосконалений процесор обробки сигналів зображень з обчислювальним відео |
| Висота | 15.5 мм |
| Глибина | 221.2 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кардрідер | Card-reader |
| Ширина | 312.6 мм |
| Яскравість | 1000nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
109 033 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00