Укр
Рус






Код товару: AR_3000767
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 300nits, Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц), 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Graphics, DOS, 41 Втг, TPM модуль, зарядка від USB, українська клавіатура, 1.59 кг, сріблястий
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, HDMI 1.4b |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, TPM модуль, зарядка від USB |
| Вага | 1.59 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Веб-камера | Камера HP True Vision 720p HD із технологією зменшення часового шуму й вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Додаткові можливості | стереодинаміки, вбудований мікрофон |
| Ширина | 359.8 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
35 369 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00