Укр
Рус







Код товару: AR_3000561
Готовий упоратися з усіма вашими робочими задачами
Впорайтеся з багатозадачною роботою в умовах дефіциту часу за допомогою процесора AMD Ryzen™ з ідеальним поєднанням продуктивності, енергоспоживання та доступної ціни.
Інтернет без ризику
HP Sure Click захистить ваш комп’ютер від сайтів і вкладень PDF або Microsoft Office, які відкриваються в режимі «Лише читання» та заражені вірусами, програмами з вимогою викупу або іншим зловмисним ПЗ. Цю технологію інтегровано на апаратному рівні.
HP Sure Sense
Зловмисне програмне забезпечення розвивається швидше, ніж традиційні антивірусні рішення. Захистити ваш ПК від нових атак допоможе HP Sure Sense – система, що поєднує аналіз поведінки та передові технології штучного інтелекту.
Швидке керування ІТ-інфраструктурою
Скористайтеся набором інструментів HP Manageability Integration Kit, щоб скоротити час простою та зменшити загальну вартість володіння комп'ютерами HP. Це рішення допомагає пришвидшити створення образів і спростити рутинне керування оновленнями обладнання, BIOS, безпеки та програмного забезпечення.
Починайте працювати швидко!
Швидко починайте працювати на ноутбуку завдяки підключеному режиму очікування та активуйте пристрій після режиму сну за допомогою датчика відбитків пальців.
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, бізнес, для навчання |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 250 (3.3 - 5.1 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 48 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Інтерфейси та підключення | LAN (RJ-45), HDMI 2.1, 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, сканер відбитків пальців, TPM модуль |
| Вага | 1.75 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Poly Studio |
| Відеокарта | AMD Radeon 780M |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Ширина | 359.4 мм |
| Яскравість | 400nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
95 092 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00