Укр
Рус












Код товару: AR_3000807
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 300nits, AMD Ryzen 5 7235HS ( 4.2 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Windows 11 Home, 60 Втг, підсвічування клавіатури, TPM модуль, 2.38 кг, сірий
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7235HS ( 4.2 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2, Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Інтерфейси та підключення | LAN (RJ-45), HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen 1, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, TPM модуль |
| Вага | 2.38 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Ширина | 359.86 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
45 044 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00