Укр
Рус









Код товару: AR_3000733
14", 2880x1800 (WQXGA ), IPS, 400nits, AMD Ryzen 7 8745HS (3.8 ГГц - 4.9 ГГц), 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon 780M, без операційної системи, 55 Втг, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, 1.03 кг, сірий
| Серія (модельний ряд) | Thunderobot Aibook |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, портативні, для навчання |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (WQXGA ) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8745HS (3.8 ГГц - 4.9 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 х USB 3.1 Type-C, HDMI 1.4 |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 55 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington |
| Вага | 1.03 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | AMD Radeon 780M |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 15.55 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Ширина | 309 мм |
| Яскравість | 400nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
42 871 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00