Укр
Рус












Код товару: AR_3000338
| Серія (модельний ряд) | Vinga Iron |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 6, 10 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 2 х USB Type-C, 1 х USB 3.2, LAN (RJ-45) |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 65 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, TPM модуль, зарядка від USB |
| Вага | 1.57 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera 2 MP |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 228.4 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Заявлений час роботи (годин) | 8, 10 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Ширина | 355.6 мм |
| Яскравість | 250nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
44 417 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00