Укр
Рус





Код товару: AR_3001318
| Тип | З активним охолодженням, Для ноутбуків до 12', Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', З вбудованим USB-хабом, Для ноутбуків до 10", Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 13' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Колір | чорний |
| Матеріал | пластик |
| Метод охолоджування | 2 вентилятора 125 мм |
| Розмір | 345 x 250 x 28 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
939 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00