Укр
Рус












Код товару: AR_3001285
Оптимізуйте свою робочу ефективність і комфорт з підставкою для ноутбука OfficePro LS112G, що поєднує в собі мінімалістичність і зручність використання. Завдяки регульованому куту нахилу, ви зможете зручно налаштувати екран ноутбука для оптимального перегляду і комфортної роботи.
Додатково, обертання на 360 градусів дає змогу швидко та легко змінювати орієнтацію пристрою, забезпечуючи повний доступ до всіх його портів і функцій. Підставка виготовлена з надійної алюмінієвої конструкції, що забезпечує стійкість і довговічність використання. Силіконові антиковзкі накладки на основі підставки і на опорних поверхнях допомагають уникнути ковзання ноутбука і забезпечують його надійну фіксацію.
Особливості:| Тип | З пасивним охолодженням, Для ноутбуків до 17', Для ноутбуків і планшетів |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.04 кг |
| Колір | сірий |
| Матеріал | алюміній + силікон |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Особливості | регульована висота і нахил підставки |
| Розмір | 260 х 238 х 64 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 040 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00