Укр
Рус

Код товару: AR_3017190
LED прожектор VIDEX 20W 5000K з датчиком руху та освітленості — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність із першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx — екологічна й економна заміна ламп розжарювання й люмінесцентних ламп. Цей прожектор можна використовувати для освітлення й підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять лише 140х159х54мм.
Корпус LED прожектора прекрасно протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації. Сила світлового потоку — 100 Лм/В, а сумарний потік прожектора становить 2000 Лм.
Регульований тепловий датчик руху й освітленості:
Дає змогу заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання (100000). Ресурс роботи — 30 000 годин. Гарантія — 2 роки! Наявність повноцінного драйвера. Не містить шкідливих речовин.
| Тип | світлодіодні LED |
| Призначення | ліхтар, для освітлення вхідних дверей та воріт, для освітлення паркінгів, для освітлення будівель, для освітлення вулиць, для освітлення приміщень |
| Тип монтажу | підвісний |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Температура світла | 5000 K |
| Джерело живлення | електромережа |
| Датчик руху | є |
| Датчик освітлення | є |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 24 шт |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 185-265 В |
| Особливості | вологозахищений, кабель без вилки |
| Потужність | 20 Вт |
| Робоча температура | -30°С - +50°С |
| Розмір | 15.9 x 14 x 5.4 см |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
707 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00