Прожектор Videx VL-F2-305G-12V - фото 1
Прожектор Videx VL-F2-305G-12V
Код товару: AR_3017211
Про товар
Світлодіодний прожектор PREMIUM VIDEX 30W 5000K AC/DC 12-48V
Типсвітлодіодні LED
Тип монтажупідвісний
Світловий потік3900 лм
Температура світла5000 K
Джерело живленняелектромережа
Датчик рухуні
Датчик освітленняні
Країна виробникКитай
Кількість світлодіодів56 шт
Клас захистуIP65
Кут розсіювання90°
Напруга12 В
Особливостівологозахищений, кабель без вилки
Потужність30 Вт