Укр
Рус

Код товару: AR_3017199
Світлодіодний прожектор Videx F3e 10W 5000К IP65 AC/DC 12-48V VL-F3e-105W-12V
Світлодіодний прожектор Videx F3e 10W 5000К IP65 AC/DC 12-48V VL-F3e-105W-12V - це високоякісний та енергоефективний прожектор, який використовується для освітлення подвір'я, вулиці, спортивних майданчиків та інших відкритих просторів.
Технічні характеристики:
| Тип | світлодіодні LED |
| Призначення | для освітлення вхідних дверей та воріт, для освітлення паркінгів, для освітлення будівель, для освітлення вулиць, для освітлення приміщень |
| Тип монтажу | підвісний |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Температура світла | 5000 K |
| Джерело живлення | електромережа |
| Датчик руху | ні |
| Датчик освітлення | ні |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 12 шт |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут розсіювання | 90° |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | вологозахищений, кабель без вилки |
| Потужність | 10 Вт |
| Робоча температура | -30°С - +50°С |
| Розмір | 11.1 x 9.8 x 2.2 см |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
518 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00