Укр
Рус

Код товару: AR_3023894
Машинки на радіокеруванні Rastar є точними копіями реальних автомобілів зі світовим ім'ям. Моделі виконані в різноманітних масштабах і рухаються в чотирьох напрямках: вперед, назад, вправо і вліво.
Окремі моделі оснащені функцією дрифту, що зробить гру з ними надзвичайно захопливою. Головні риси цих машинок: ретельна деталізація, легка керованість і світлові ефекти фар і стоп-сигналів (у деяких моделях), незалежна система підвіски, гумові шини. Максимальна швидкість - 8-10 км/год. Дальність керування - 15-25 м, залежно від типу пульта керування.
| Клас | On-road (шосейні) |
| Тип | машини |
| Масштаб | 1:14 |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 134 мм |
| Двигун | електричний |
| Довжина | 302 мм |
| Колір | червоний |
| Комплектація | автомобіль, USB кабель, пульт радіокерування |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Швидкість | до 10 км/год |
| Ширина | 140 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 767 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00