Укр
Рус



Код товару: AR_2997814
Елегантний, стильний і міцний. Пристебніть цей рюкзак до ручки валізи на колесах і далі рухайтеся з легкістю. Водостійка тканина та м'яка конструкція надійно захистять ваш ноутбук із діагоналлю екрана 15,6" та інші цінні речі.
Легкий і міцний рюкзак із м'якими ременями та кишенею на змійці з кольоровим оздобленням. Утілення елегантності та стилю.
Швидко закріпіть цей компактний рюкзак на великій сумці, захистивши їх від вологи завдяки водостійкій тканині.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | тканина |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня висота під пристрій | 430 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 270 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 631 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00