Укр
Рус





Код товару: AR_2997879
Матеріал - поліестер, піна EPE, Особливості - застібка на блискавці, розміри загальні - 310 x 155 x 440 мм, вага - 0.57 кг, Колір - сірий
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер, піна EPE |
| Спинка | м'яка |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вага | 0.57 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Розміри загальні | 310 x 155 x 440 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 803 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00