Укр
Рус

Код товару: AR_3023808
стать - хлопчик, сірий
| Тип портфеля | підлітковий |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | ущільнена |
| Стать | хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 17.4 л |
| Матеріал | поліестер |
| Серія | Demon Slayer |
| Відділення | для пляшки, для телефона, для планшета, для шкільного приладдя |
| Кількість відсіків | 1 |
| Вага | 500 г |
| Колір | сірий, чорний, зелений |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 41.5 см |
| Глибина | 14 см |
| Особливості | брелок-підвіс, регульовані лямки, Кишеня для пляшки |
| Ширина | 30 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 791 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00