Укр
Рус

Код товару: AR_3023811
Корпус рюкзака - м'який, стать - дівчинка, спинка - ортопедична, YES collection, 0.8 кг, рожевий
| Тип портфеля | для старшокласників |
| Розмір (зріст) | L (145 - 175 см) |
| Спинка | ортопедична |
| Стать | дівчинка |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | поліестер |
| Серія | YES collection |
| Відділення | для телефона, для планшета, для шкільного приладдя, для пляшки |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | бузковий, рожевий |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 15 см |
| Особливості | світловідбиваючі елементи, регульовані лямки, посилене дно, високоякісна фурнітура, Відділення для ґаджетів, Кишеня для пляшки |
| Ширина | 31 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 636 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00