Укр
Рус

Код товару: AR_3024580
Рюкзак Harrier являє собою систему, що повністю відкривається, розроблену для забезпечення швидкого і повного доступу до всього вашого спорядження.
Він оснащений безліччю кишень, що забезпечує оптимальну упаковку та організацію, а також дозволяє без суєти дістати дрібні предмети. З м'якою спинкою Airmesh для комфорту під час руху, двома передніми кишенями та величезним основним відділенням об'ємом 45 л цей універсальний рюкзак можна використовувати в будь-яких умовах.
Постачається з універсальним багатоцільовим карабіном MOLLE з ABS-пластику і з 3-сторонніми петлями MOLLE для кріплення тактичних аксесуарів.
Особливості:
Матеріал:
| Сфера використання | тактичні/мисливські |
| Стать | чоловічий, жіночий |
| Колір | коричневий |
| Об'єм | 45 л |
| Особливості | вологостійкість, поясний ремінь |
| Матеріал | поліестер (Polyester) |
| Спинка | м'яка |
| Відділення | для питної системи |
| Фіксація | грудна стяжка, поясна стяжка |
| Вага | 1.7 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 33 см |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість відсіків | 1 |
| Особливості моделі | система кріплення MOLLE, органайзер, ручка зверху, бічні компресійні ремені, панель із липучками для бейджів, внутрішні сітчасті кишені, передні кишені |
| Розмір | 33 х 20 х 53 см |
| Тип вентиляції спини | Airmesh |
| Ширина | 20 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 259 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00