Укр
Рус

Код товару: AR_3024579
об'єм - 20 л, 43 х 30 х 15 см, Матеріал - поліестер (Polyester), Колір - чорний
| Сфера використання | міські |
| Стать | чоловічий, жіночий |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 20 л |
| Особливості | бічні кишені, вологостійкість |
| Матеріал | поліестер (Polyester) |
| Спинка | ортопедична |
| Відділення | для ноутбука, для телефона |
| Вага | 0.81 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 30 см |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість відсіків | 3 |
| Особливості моделі | органайзер, USB-порт, ремінь для кріплення до валізи |
| Розмір | 43 х 30 х 15 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 312 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00