Укр
Рус

Код товару: AR_3024577
Рюкзак Skif Outdoor Adventure — компактний спортивний рюкзак для хайкінгу, велоспорту та прогулянок містом.
Модель виконана з міцного та стійкого до стирання синтетичного матеріалу. Рюкзак Skif Outdoor Adventure оснащений полегшеною системою підвіски, яка використовується в першу чергу для рюкзаків, що використовуються для занять видами спорту, що потребують інтенсивних рухів. Завдяки сталевому каркасу і м'якому ременю на стегнах, основна частина навантаження перерозподіляється на стегна. Особливістю даної системи є спеціальна сітка, яка охоплює каркас, що створює простір між рюкзаком і спиною і таким чином забезпечує максимальну вентиляцію.
Модель обладнана компресійними ременями з боків та плечовими шлейками з м'якими вставками. Рюкзак Adventure має отвір для виведення трубки гідратаційної системи.
Рюкзак має містке основне відділення з відсіком для ноутбука, планшета або книг, додаткове відділення із двома сітчастими кишенями та еластичні бічні кишені для термоса чи пляшки з водою. Модель обладнана невеликою кишенею внизу рюкзака, в якому захований водонепроникний чохол.
| Сфера використання | міські, для вело та мототуризму, для походів, для трекінга й хайкінга |
| Стать | чоловічий, жіночий |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 30 л |
| Особливості | бічні кишені, рейнкавер |
| Матеріал | нейлон |
| Спинка | каркасна |
| Відділення | для планшета, для ноутбука |
| Фіксація | грудна стяжка, поясна стяжка |
| Вага | 0.775 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 23 см |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість відсіків | 2 |
| Каркас | сталевий |
| Розмір | 23х10х48 см |
| Тип вентиляції спини | сіткова панель |
| Ширина | 10 см |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 693 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00