Укр
Рус

Код товару: AR_3016597
Кавоварка DeLonghi ECP 31.21 BK – стильне і просте у використанні пристрій. Красивий пластиковий корпус, приємна форма – така кавоварка прикрасить будь-яку кухню. Тиск помпи в ній становить 15 бар, завдяки чому ви отримаєте відмінний еспресо. З неї ви без проблем приготуєте будь-який кавовий напій. Кавоварка має професійний холдер фільтрів і фільтри для приготування 1, 2 чашок, а також фільтр, який сподобається любителям використовувати чалди.
Важливі характеристики
Купити кавоварку ріжкову кавоварку DeLonghi ECP 31.21 BK – зробити правильний вибір. З її допомогою ви зможете готувати не тільки еспресо, але і напої з молоком. Робити це простіше простого. Наповніть молоком яку зручну ємність, опустіть в неї насадку капучинатор і включіть подачу пари. Кавоварка перетворить молоко в легку пінку – додайте його в напій. Капучинатор має функцію подачі гарячої води, тому з його допомогою ви зможете готувати не тільки каву, але і чай. Багатофункціональність кавоварки радує, вона стане відмінним подарунком для тих, хто знає толк в техніці преміум-класу.
Система зберігання аксесуарів
Що особливого в цій кавоварці? Зручна система зберігання аксесуарів – ще один її плюс. Для них є спеціальний відсік. Кавоварка має систему автоматичного вимкнення, що є її перевагою. Ще одна корисна деталь – знімний піддон для крапель, завдяки йому поверхню столу, на якому стоїть кавоварка, залишиться чистою. Хочете поспостерігати за вашою кавоваркою? Просто зніміть піддон і злийте накопичену воду. Плавне регулювання подачі пари дозволяє готувати такої кави, як ви любите.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | механічне |
| Тип кави для використання | мелений, чалди |
| Приготування капучино | ручне |
| Резервуар для води | 1 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1100 Вт |
| Програмовані напої | еспрессо, еспресо |
| Функції | індикація роботи |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Габарити | 305 х 185 х 240 мм |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | піддон для збору крапель, холдер |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | знімний піддон для крапель, вбудований капучинатор, регулювання потужності пари, захист від перегріву |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 542 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00