Укр
Рус

Код товару: AR_3016599
тип управління - механічне, тип кави для використання - мелений, потужність - 1350 Вт, Країна-виробник - Китай
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | механічне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Приготування капучино | ручне |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1350 Вт, 1350 Вт |
| Програмовані напої | подвійний еспресо, еспресо, еспрессо |
| Функції | автовідключення, автоматичне очищення від накипу, підігрів чашок/кавника |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.4 кг |
| Габарити | 31 х 22.6 х 28.3 см |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Комплектація | холдер, кавоваркахолдер2 портафільтри: на 1 порцію і на 2 порціїмірна ложкапідставка для чашокпітчер ( в комплект не входить ) |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | манометр, попереднє змочування кави, подання пару |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 711 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00