Укр
Рус

Код товару: AR_3017779
Потужний однофазний колекторний електродвигун забезпечує високу продуктивність робіт інструментом, що застосовується для абразивного видалення корозії з металоконструкцій, зачищення та обробки зварних швів, шліфування та різання виробів з металів у побутових умовах.
Перемикання, а також увімкнення/вимкнення виробу зручно здійснюється однією клавішею без необхідності перекладання інструменту з руки в руку.
Положення захисного кожуха абразивного диску регулюється шляхом послаблення та затягування стяжного гвинта.
Нарізні гнізда в кількості 3 шт., розташовані на корпусі редуктора, дозволяють встановлювати передню рукоятку в 3 положення.
В корпусі редуктора передбачена кнопка, що фіксує шпиндель під час заміни змінної насадки (абразивного диску або іншого інструменту).
Наявність сервісних кришок дозволяє швидко замінити вугільні щітки.
| Тип | болгарки (КШМ) |
| Призначення | професійні |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для труб |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Особливості | швидкознімний кожух |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.2 мм |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 8400 об/хв |
| Також (пошук) | болгарка, КШМ |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 617 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00