Укр
Рус

Код товару: AR_3024982
Довгі штрихові коди як правильно використовуються в різних додатках, включаючи комунальні рахунки, обробку документів і упаковку. Ці довгі коди є проблемою для великої кількості іміджерівчерез вузьке поле зору і меншу глибину сканування.
Іміджер QuickScan I QBT2131 від компанії Datalogic з надвисокою глибиною сканування і наддовгою лінією сканування робить читання штрих-кодів на близькій відстані більш легким. Чітка і добре видима лінія сканування робить сканер більш зручним у використанні, в той час як збільшена глибина сканування дозволяє зчитувати штрих-коди на інтуїтивній відстані. Стильний дизайн є характерною особливістю серії QuickScan, що підкреслює загальний зовнішній вид сімейства.
Оснащений бездротовою технологією Bluetooth, іміджер QuickScan I QBT2131 може передавати дані в хост-систему через базову станцію, а також в інші пристрої, що мають Bluetooth-інтерфейс.
Модель також може підключатися до планшетних комп'ютерів, що працюють під управлінням операційних систем iOS або Android, через профіль Bluetooth HID.
Основні особливості:
- Великий кут сканування і понад-довга лінія сканування
- Чітка і добре видима лінія сканування
- Збільшена глибина сканування для додатків загального призначення
- Бездротова технологія Bluetooth з радіусом дії до 25 м
- Сумісність з мобільними пристроями, що працюють під управлінням ОС Android і iOS, через профіль Bluetooth HID
- Легко замінна без додаткових інструментів літій-іонна батарея з довгим терміном роботи без підзарядки
- Новий модуль акумулятора дозволяє здійснювати одночасну заміну контактів і батареї
- Альтернативна зарядка батареї через USB / microUSB-кабель
- Патентована технологія Datalogic Green Spot для підтвердження успішного сканування
- Сервісна програма EASEOFCARE пропонує широкий спектр послуг для захисту ваших інвестицій, забезпечуючи максимальну продуктивність і рентабельність
- Можливість зчитування з екранів смартфонів
- Декодування 1D штрих-коду
- Зарядно-комунікаційна підставка і USB-кабель в комплекті
| Тип | бездротовий |
| Система зчитування | фото |
| Інтерфейси підключення | USB, Bluetooth |
| Тип підключення | бездротовий |
| Декодовані штрих-коди | 1D |
| Наявність підставки | з підставкою |
| Клас захисту | IP42 |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатори читання | настроюваний звуковий сигнал, світловий індикатор, Datalogic Green Spot |
| Безпровідна технологія | Bluetooth v3.0 |
| Вага | 190 г |
| Вологість при експлуатації | від 5 до 95% |
| Глибина поля сканування | 20 - 250 мм (7.5 mils), 20 - 150 мм (5 mils), 30 - 110 мм (4 mils), 40 - 700 мм (20 mils), 10 - 450 мм (13 mils), 20 - 360 мм (10 mils) |
| Дальність сканування | 10 - 450 мм |
| Джерело живлення | 1400mAH Li-ion |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 25% |
| Кут сканування | 45° |
| Напруга живлення | 4.75 - 14 В |
| Підсвічування штрих-коду | 650 nm VLD |
| Розміри | 163 x 91 x 41 мм |
| Стійкість до зовнішніх впливів | витримує падіння з висоти 1.5 м, антистатичний захист (повітряний розряд): 16 кВ |
| Температура експлуатації | 0°С до + 50°С |
| Температура зберігання | -40˚C +70˚C |
| Типи зчитуваних штрих-кодів | GS1 DataBar, EAN/JAN, UPC A/E |
| Час зарядки акумулятора | 4 часа |
| Швидкість сканування | 400 скан/сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 529 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00