Укр
Рус

Код товару: AR_3024974
Сканер штрихкоду Datalogic QuickScan QBT2500 - це потужний та надійний бездротовий сканер штрих-кодів, який пропонує низку переваг та особливостей. Сумісний з різними операційними системами, включаючи Windows, Android та iOS. Це дозволяє легко інтегрувати його з різними пристроями та програмними засобами.
Сканер QBT2500 використовує технологію Bluetooth, що дозволяє йому безпроводово підключатися до різних пристроїв, таких як комп'ютери, мобільні пристрої або POS-системи. Це забезпечує зручність використання та мобільність. Він також гарантує швидке та точне зчитування штрих-кодів завдяки своїй високій швидкості сканування до 400 скан/с. Це дозволяє ефективно обробляти багато товарів за короткий час.
| Тип | ручний |
| Система зчитування | Imager |
| Інтерфейси підключення | USB, Bluetooth |
| Тип підключення | бездротовий |
| Декодовані штрих-коди | 1D, 2D |
| Наявність підставки | з підставкою |
| Клас захисту | IP42 |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатори читання | світловий індикатор, звуковий сигнал |
| Безпровідна технологія | Bluetooth |
| Вага | 145 г |
| Вологість при експлуатації | 5 до 95 % |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 15% |
| Напруга живлення | 4.75 - 14 В |
| Роздільна здатність | 0.127 мм |
| Розміри | 148 x 68 x 126 мм |
| Стійкість до зовнішніх впливів | витримує 30 падіння на бетонну підлогу з висоти 1.5 м |
| Температура експлуатації | 0°С до + 50°С |
| Швидкість сканування | 400 скан/сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 846 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00