![Сонячна панель TrinaSolar Vertex-S N-type i-TOPCon TSM-445NEG9R28 445W [164322] - мініатюра 1](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fimage.maudau.com.ua%2Fwebp%2Fsize%2Fxs%2Fproducts%2Fd3%2F49%2F0d%2Fd3490db91e214c10f1aa8e3d46832248.jpg&w=256&q=75)
![Сонячна панель TrinaSolar Vertex-S N-type i-TOPCon TSM-445NEG9R28 445W [164322] - мініатюра 2](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fimage.maudau.com.ua%2Fwebp%2Fsize%2Fxs%2Fproducts%2F43%2F1d%2F96%2F431d962d8bd398fa63075c91217014f9.jpg&w=256&q=75)
Код товару: TO_3049860
Висока потужність і ефективність
Панель TrinaSolar Vertex S забезпечує потужність до 445 Вт завдяки використанню 210-міліметрової платформи та технології i-TOPCon. Коефіцієнт корисної дії досягає 23.0%, що дозволяє максимально ефективно використовувати площу встановлення. Оптимізована конструкція знижує втрати енергії та покращує відбиття світла. Це забезпечує стабільно високий рівень генерації електроенергії.Міцність і довговічність конструкції