Укр
Рус

Код товару: AR_3024582
Спальні мішки від X-TREME – це гарантія високої якості продукту та комфортного відпочинку. Серія спальних мішків X-TREME виконана в популярній конструкції «ковдра з капюшоном» і буде найбільш комфортною у використанні при температурі -2°С для жінок та -7°С для чоловіків. При необхідності спальний мішок повністю розстібається та стає ковдрою. Чудово підійде людям зі зростом до 195 см. Внутрішній наповнювач IsoHole 8S з ідеально підібраною кількістю шарів і щільністю надійно утримує тепло і пропускає повітря, легко відновлює форму після стиснення.
Переваги
| Вид | кокон |
| Підходить для | дорослих |
| Сезон | зима |
| Блискавка | права |
| Наповнювач | IsoHole 8S |
| Температура комфорта | -7 °C |
| Додатково | капюшон, можливість з'єднати два спальника, компресійний чохол |
| Довжина | 190 см |
| Вага | 1.08 кг |
| Колір | блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній матеріал | полієстер 190T |
| Зовнішній матеріал | 190t поліестер |
| Особливості | з капюшоном, співз'єднані |
| Розмір | 190 х 85 мм |
| Температура екстриму | -20 °C |
| Температура мінімальна | -20 °C |
| Температура максимальна | +5 °C |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -20/0/+5 |
| Ширина | 85 см |
| Щільність утеплювача | 200 г/м2 |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 258 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00