Укр
Рус












Код товару: AR_3001252
Втомлені від тривалої роботи за ноутбуком? Тепер не потрібно нахилятися і витягувати шию при роботі за ноутбуком коли ви використовуєте нову підствку-столк CD1230. Створіть зручне робоче місце, де вам буде комфортно сидіти та забудьте про втому шийного відділу. Наша підставка не лише полегшує напругу, але і покращує продуктивність вашої роботи.
З цією повністю регульованою підставкою можна легко робити паузи, оскільки вона складається для зручного транспортування. А ще, завдяки обертовим ніжкам на 360 градусів, ви можете використовувати свій девай в найзручнішому положенні, покращуючи не тільки ваше самопочуття, але й знижуючи біль у шиї та плечах, які можуть виникнути через неправильне робоче положення. Завдяки USB-вентилятору ваш лептоп завжди буде належним чином охолодженим, що продовжить його термін служби. CD1230 – не лише аксесуар для лептопа. ЇЇ можна використовувати як столик до ліжка чи дивану, полицю або столик для хберігання книг та тримач для планшета. Тепер ваша робота не тільки стане ефективнішою, а й приємнішою для вашого тіла.
| Тип | З активним охолодженням, Для ноутбуків до 17', Міні-столики |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.28 кг |
| Додатково | підставка для миші |
| Колір | чорний |
| Максимальна висота | 480 мм |
| Матеріал | алюміній |
| Метод охолоджування | 2 вентилятора |
| Розмір столешні | 420 x 270 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 20" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 800 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00