Укр
Рус




Код товару: AR_2997577
Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black (SB-179) виготовлена з матеріалу Ripstop Nylon, міцного водостійкого поліамідного матеріалу великої щільності, який забезпечить вашому ноутбуку і аксесуарам надійний захист від дощу і снігу. Завдяки поліамідному покриттю, сумка надовго збереже привабливий зовнішній вигляд навіть при активній експлуатації. Перевагою цієї моделі є внутрішній захист відділення для ноутбука подвійними подушками. Сумка досить містка, крім відділення для ноутбука є зовнішня кишеня для різних аксесуарів і документів. Дана модель більш легка і компактна, ніж її аналоги з поліестеру, при цьому більш зносостійка.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.4 " |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | нейлон, поліестер |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.41 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Зовнішні розміри | 450 x 290 x 40 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
630 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00