Укр
Рус




Код товару: AR_2997699
Ця стильна та легка сумка, на 95% виготовлена з перероблених матеріалів та має водостійке покриття, буде найкращим вибором для цілеспрямованих людей, які цінують інноваційні рішення.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер, тканина, пінополіетилен |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 440 г |
| Внутрішня висота під пристрій | 300 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Зовнішні розміри | 45 x 31.5 x 6 см |
| Особливості | со встроенным USB-кабелем |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 949 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00