Укр
Рус







Код товару: AR_2997761
Сумка Trust Bologna 16" Eco - екологічна компактна сумка для ноутбука діагоналлю 16 дюймів.
Зручна та практична сумка виготовлена із вторинних матеріалів.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,43 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 375 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 260 мм |
| Зовнішні розміри | 29 x 41 x 2 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
643 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00