Укр
Рус






Код товару: AR_2997672
Сумка для ноутбука 15.6" Vinga - це зручна сумка для ноутбука з діагоналлю екрана 15.6 дюймів, яка виконана з сучасного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями. Універсальний дизайн підходить для самих різних моделей портативних комп'ютерів.
Сумка забезпечить достатньо місця не тільки для зберігання вашого ноутбука, але і для папок, документів та інших додаткових предметів, необхідних під час перебування далеко від дому або офісу.
Це ідеальний вибір для професійних користувачів, які проводять багато часу в роз'їздах.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | антрацит |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
854 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00