Укр
Рус

Код товару: AR_3021041
Навісна сушарка для білизни Casa Si Padua призначена для швидкої сушки невеликої кількості речей коло радіатора опалення, або на балконі за вікном. Два металевих гачки в пластиковому кожусі рухаються вздовж направляючих, дозволяючи встановити бажаний винос сушарки від поверхні батареї, вікна чи стіни. Повертаючи гачки вгору перпендикулярно до направляючих, замок, що блокує пересування, вступає в дію.
Важливо: пластикові гачки для зачеплення сушарки мають оптимальну фіксовану форму і не призначені для додаткового вигину.
| Тип | навісні |
| Робоча довжина поверхні | 3 м |
| Захист від випадкового закривання | немає |
| Кількість стрижнів/трубок | 6 |
| Висота | 14.5 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.350 кг |
| Діаметр стрижня/трубки | 2.5 мм |
| Колір | білий |
| Розміри в розкладеному вигляді | 51 х 34 х 15 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
408 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00