Укр
Рус

Код товару: AR_3024047
LEDVANCE ECOCLASS SLIM DP 36W/840 230V IP65 (4099854191213) Пило-вологозахищений світильники в компактному корпусі
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | стельовий, настінний |
| Призначення | внутрішне освітлення, зовнішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | накладний, підвісний |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3700 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 515 г |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -10°С - +40°С |
| Розміри | 1200 х 35 х 48 мм |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
706 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00