Укр
Рус

Код товару: AR_3024011
Дуже рівне світло. Гнучкі можливості монтажу. Можна знімати з тримача для використання в якості переносного світильника. Можна обертати і повертати для досягнення необхідного освітлення.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | настінний |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 2 Вт |
| Світловий потік | 150 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 5 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | срібло |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.85 кг |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -10°С - +35°С |
| Розміри | 120 х 30 мм |
| Сертифікати | ROHS, CE, EAC, REACH |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
711 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00