Укр
Рус

Код товару: AR_3017133
світлодіодна (LED) панель, тип монтажу - вбудований, Призначення - універсальний, коридор, комора, Форма - квадратна, потужність лампи - 9 Вт, 630 Лм
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип монтажу | вбудований |
| Призначення | універсальний, коридор, комора |
| Форма | квадратна |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Світловий потік | 630 Лм |
| Колірна температура | 4200 К |
| Напруга мережі | 230 В |
| Лампа в комплекті | є |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1.4 см |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір плафона | білий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Монтажний виріз | 13.3 х 13.3 см |
| Поворотний плафон | ні |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Ширина (діаметр) | 14.4 х 14.4 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
242 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00