Укр
Рус

Код товару: AR_3017134
світлодіодна (LED) панель, тип монтажу - накладний, Призначення - універсальний, коридор, комора, Форма - квадратна, потужність лампи - 24 Вт, 1980 Лм
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип монтажу | накладний |
| Призначення | універсальний, коридор, комора |
| Форма | квадратна |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Світловий потік | 1980 Лм |
| Колірна температура | 4200 К |
| Напруга мережі | 230 В |
| Лампа в комплекті | є |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4.2 см |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір плафона | білий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Поворотний плафон | ні |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Ширина (діаметр) | 16.8 х 16.8 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
392 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00