Укр
Рус

Код товару: AR_3024087
LED світильник висотний High Bay VIDEX 100W 5000K - це високопотужний світильник промислового типу. Світильник VIDEX служить для заміни звичайного освітлення в різних складських та виробничих приміщень, а також для використання в промислових системах освітлення, де безперервне освітлення потрібно 24 години на добу 7 днів на тиждень. Виріб оснащений легким і міцним корпусом з алюмінієвого сплаву. Він не перегрівається, а його лампа здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Його розміри становлять усього 263x86мм.
Світильник High Bay володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем захисту від пилу та вологи IP65, такі технічні параметри забезпечують безпечне використання приладу в приміщеннях з підвищеною вологістю або під відкритим небом.
Світильник має збільшену світловіддачу - 120Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку у світильника VIDEX High Bay становить 12000Лм. Освітлювальний прилад обладнаний світлодіодами, які дають направлене світло, що є хорошою альтернативою світильникам з застарілими лампами розжарювання великої потужності.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. Не містить шкідливих речовин. Світильник монтується за допомогою підвісів у вигляді ланцюга, який легко регулюється по довжині та кріпиться на розтяжках чи нерухомих опорах.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, світильник обладнаний драйвером, який забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 180-265В.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення, зовнішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | підвісний |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 1200 Лм |
| Колірна температура | 5000 K |
| Живлення | 180 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 90° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°С - +50°С |
| Розміри | 263 x 86 см |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 521 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00