Укр
Рус

Код товару: AR_3024012
LED Світильник архітектурний IP54 VIDEX GU10 - високотехнологічне джерело світла. Використовується для архітектурного підсвічування фасадів будівель, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий рівень стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 та максимальною потужністю 50W.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник має високий захист від ударів і високий рівень пилу - і вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає попадання частинок бруду та крапель води усередину світильника.
При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа, галогенова лампа, рефлекторна лампа |
| Тип світильника | настінний, фасадний, вуличний |
| Призначення | зовнішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 50 Вт |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Цоколь лампи | GU10 |
| Smart-керування | немає |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель без вилки |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Кут розсіювання | 60° |
| Лампа в комплекті | ні |
| Робоча температура | -25°С - +50°С |
| Розміри | 81 x 68 x 92 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
722 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00