Укр
Рус


Код товару: AR_3005797
Теплопровідна прокладка GP-Ultimate призначена для установки на друкованих платах з елементами різних розмірів і топологій, такими як чіпсети, мікроконтролери, мікросхеми ОЗУ і ПЗУ, аналогові мікросхеми і схеми живлення VRM, інші інтегральні і дискретні компоненти поверхневого монтажу.
Завдяки високій еластичності, GP-Ultimate покриває електронні компоненти, заповнюючи нерівності між ними. А підвищена теплопровідність прокладки забезпечує високоефективну передачу тепла до одного або декількох радіаторів, змонтованим на друкованій платі. Розширений діапазон робочих температур -60 ° C - 220 ° C також дозволяє використовувати GP-Ultimate в пристроях промислової електроніки.
Прокладка GP-Ultimate виконана в формі пластини 90х50 мм і оптимально підходить для відеокарт, материнських плат, мультимедіа-карт, високошвидкісних накопичувачів і інших електронних пристроїв з щільним поверхневим монтажем.
| Призначення | універсальна |
| Розміри | 90 х 50 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Теплопровідність | 15 W/m.k |
| Тип | силіконові |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
419 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00