Укр
Рус

Код товару: AR_3015197
Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n (до 300 Мбіт/с), тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100 Мбіт/с
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n (до 300 Мбіт/с), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Додаткові можливості | LTE |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -40 °C до 70 °C |
| Ширина | 85 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 228 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00