Укр
Рус

Код товару: AR_3015215
Зовнішня дводіапазонна точка доступу RG-RAP52-OD, Reyee Wi-Fi 5 AC1300
Невеликий пристрій із великими можливостями
Зовнішня мініатюрна точка доступу AC1300 Wave 2 для комірчастої мережі для вілл і підприємств роздрібної торгівлі.
Гнучкі можливості монтажу в будь-якому зручному місці
Надійна робота мережі Wi-Fi з великою зоною охоплення для вашого бізнесу
Рішення на базі мікрочипа AC1300, доповнене потужними підсилювачами корпоративного класу та спеціально спроектованими антенами, забезпечує оптимальне покриття та якість роботи мережі Wi-Fi.
Надійний захист, стабільний сигнал
Найдоступніший пристрій Reyee для максимально ефективного використання хмари
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | ac (до 867 Мбіт/с), n (до 400 Мбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | зовнішня/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA, WPA2, WPA-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Вага | 400 г |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 35.7 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +70°C |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 249 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00