Укр
Рус

Код товару: AR_3015188
RG-RAP6262(G) — це потужна зовнішня спрямована дводіапазонна точка доступу, надана Ruijie Reyee для таких сценаріїв, як села, вілли, парки, мальовничі місця та площі. Він підтримує стандарти 802.11a/b/g/n/ac/ax. Продукт може одночасно працювати в частотних діапазонах 2.4 ГГц та 5 ГГц, підтримувати дводіапазонний двопотоковий MU-MIMO та забезпечувати 2.4 ГГц 574 Мбіт/с та 5 ГГц 1201 Мбіт/с. Весь пристрій забезпечує максимальну швидкість доступу 1775 Мбіт/с та оснащений вбудованими всеспрямованими антенами з високим коефіцієнтом підсилення, які відповідають вимогам покриття.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | ax (до 1775 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.11 ax |
| Вага | 1200 г |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 166 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 4 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +65°C |
| Ширина | 200 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 549 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00