УФ-ловушка від комах Kill Pest IK204-45W лампа знищувач комах, інсектицидна лампа (NS) - фото 1
УФ-ловушка від комах Kill Pest IK204-45W лампа знищувач комах, інсектицидна лампа (NS) - фото 2
УФ-ловушка від комах Kill Pest IK204-45W лампа знищувач комах, інсектицидна лампа (NS) - фото 3
УФ-ловушка від комах Kill Pest IK204-45W лампа знищувач комах, інсектицидна лампа (NS) - фото 4
УФ-ловушка від комах Kill Pest IK204-45W лампа знищувач комах, інсектицидна лампа (NS) - фото 5
УФ-ловушка від комах Kill Pest IK204-45W лампа знищувач комах, інсектицидна лампа (NS) - фото 6
УФ-ловушка від комах Kill Pest IK204-45W лампа знищувач комах, інсектицидна лампа (NS) - фото 7
УФ-ловушка від комах Kill Pest IK204-45W лампа знищувач комах, інсектицидна лампа (NS)
Код товару: AB_3101654
Про товар
  • Модель: Kill Pest 45Вт;
  • Потужність: 45Вт;
  • Тип лампи: T8 BL F18W (20 Вт) ультрафіолет;
  • Цоколь: G13;
  • Напруга на сітці: 1800V;
  • Живлення: 230V ~ 50Hz;