Укр
Рус

Код товару: AR_3016643
Діагностичні ваги Beurer BF 405 зі збільшеною максимальною вагою, великими цифрами та інтерпретацією результатів. Визначають вагу тіла, жирову масу, вміст води в організмі, м'язову масу, кісткову масу, визначають обмін речовин та рівень фізичної активності (BMR/AMR), розраховують індекс маси тіла.
Мають свої переваги:
Розрахунок калорій - з урахуванням фізичної активності та бажаних результатів, можна визначити, скільки калорій необхідно організму щодня. Враховується основний та активний обмін речовин. Таким чином зручно контролювати набір, скидання чи стабільність своєї ваги. Інтерпретація результатів – оцінка результатів зважування відображається прямо на дисплеї у зрозумілому та легко читальному вигляді.
Ваги для всієї сім'ї - 8 осередків пам'яті дозволяють кожному члену сім'ї зберегти свої особисті дані та отримати до них доступ у будь-який час. Точність вимірів — електроди із сатинованої нержавіючої сталі для аналізу біоелектричного імпедансу. За лічені секунди за допомогою непомітного та абсолютно безпечного електричного струму визначається склад тіла людини.
Простота використання: завдяки технології Quick-Start (швидкий запуск) ваги не потрібно включати, щоб розпочати вимірювання. Вимір починається, коли Ви стаєте на ваги. Зручне сенсорне керування для налаштування користувача. Енергозберігаюче використання гарантує функцію автоматичного вимкнення (ваги не потрібно вимикати після використання).
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові, діагностичні |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Діагностичні вимірювання | індексу маси тіла, кількість рідини, частка жирової тканини, частка кісткової маси, частка м'язової маси, рівня метаболізму (BMR) |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | загартоване скло, пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.18 кг |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 30 |
| Габарити | 320 х 310 х 28 см |
| Живлення | 3 x AAA |
| Особливості | підсвітка екрану, Bluetooth 4.0, індикатор низького заряду батарей, автоматичне вимикання, автоматичне включення, індикація перевантаження, автоматичне визначення користувача, підключення до телефону |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 596 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00