Укр
Рус

Код товару: AR_3016636
Інноваційні підлогові ваги Beurer BF 600 Pure Black з бездротовим під'єднанням до смартфона або планшета.
Завдяки технології Bluetooth® low energy результати вимірювань і дані про ваші фізичні показники завжди з вами — вдома, у дорозі, у подорожах.
Для оптимального контролю ваги завантажте програму Beurer HealthManager через App Store або Google Play.
Підлогові діагностичні ваги, крім простого зважування, дають змогу визначити частку жирової маси, тканинної рідини, м'язової та кісткової маси, рівень основного й активного обміну речовин, індекс маси тіла.
Для більш точного розрахунку показників передбачений вибір 5 рівнів фізичної активності.
У пам'яті приладу зберігаються встановлені дані для 8 користувачів. Ваги автоматично визначають користувача на початку зважування.
У разі неможливості перенесення даних у застосунок, передбачена можливість зберігання 30 останніх вимірювань для 8 осіб.
Ваги обладнані рідкокристалічним дисплеєм із білою підсвіткою цифр.
Платформа з високоміцного скла. Контактні електроди виготовлені з полірованої неіржавкої сталі.
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові, діагностичні |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Діагностичні вимірювання | кількість рідини, частка жирової тканини, частка кісткової маси, частка м'язової маси |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | пластик |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 2.6 кг |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 8 |
| Габарити | 300 х 300 мм |
| Живлення | 3 x AAA |
| Особливості | техніка увімкнення quick -start |
| Техніка включення | quick start |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 474 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00